Periodické spúšťanie VG5?

Vaše otázky, pripomienky a nápady.

Periodické spúšťanie VG5?

Poslaťod iXi » Ned 21. Jan 2018 2:45:50

Na znovunahodenie a obnovenie servera by to možno do úplnej dokonalosti nestačilo, vzhladom na to, že každý má už iné starosti, ale to predsa všetci mali aj keď VG fungovalo... Je veľký odliv hráčov do moderných hier so super grafikou, neviem koľko hráčov hráva na *CENZÚRA* alebo iných massových CZ/SK serveroch, Ja som s VG sekol, po tom, čo tam chodilo tak 20 ľudí cez deň max a prišiel nový update SAMP, ktorý som už neupdatoval. Ani neviem či to ešte mám v PC :D nemám ??? >:( nepamätám si že by som to mazal ... no čo už. Dosť dlho som to nehral. Ale popri vysokej by som na to mal čas počas semestra predsa.
A tak ma napadlo, ak nie je možné spustiť server dlhodobo, či by to nešlo napr. na mesiac alebo dva... alebo nejaký časový úsek. Každý by si vedel nájsť čas a zahrať si a tešil by sa na to povedzme celý rok :D ... Starí členovia by určite prišli a hrali, tiež by bolo možné tomu spraviť aj nejakú malú reklamu, aby tam nárazovo ľudia došli. Ale to len tak uvažujem samozrejme.

Ale nápad dobrý nie?

I grew up with counterstrike and VG5

Jo, a čau Velbloud. Keby si tu nespamoval ani by som si na teba nespomenul. Totálny výpadok pamäte vzhľadom na toto. Po tomto som ešte hrával CSko, Dawn of War, a spojazdnil online LOTRBFME2 takže to si teraz hrávam na pohodu kým je ešte dosť hráčov :) Csko by som dal tiež, ale tak rok dozadu som dostal novú stoličku, a tá je vyššia než tá stará, takže sa mi tažko hýbe zápästím a predlaktím pri držaní myši, čo je nepohodlné, čiže ani skill som nevedel chytiť späť po dlhšej odmlke. :D

Ale fakt, veď je to taká nostalgia, neverím, že by sa to nedalo nejako zorganizovať, možno nie hneď, ale v horizonte jedného roka napr. ...

Nejaký názor ? :)
Obrázok užívateľa
iXi
Nováčik
Nováčik

Re: Periodické spúšťanie VG5?

Poslaťod NuSo » Ned 21. Jan 2018 17:01:10

Tak PFR je dočasne spustené a uvidíme ako dlho nám to vydrží, ale s VG je, ako spomínal Erik, problém s módom. Nemá všetky veci nutné na spustenie myslím.
Víťaz Netopeer Awards v kategórii - Člen _NTP_ roka 2013.

Net0peer Elite Group
Obrázok užívateľa
NuSo
Administrátor
Administrátor

Obľúbený server?: PFR

Poslaťod iXi » Pon 22. Jan 2018 21:47:18

Určite by sa s tým dalo niečo urobiť...
Obrázok užívateľa
iXi
Nováčik
Nováčik

Poslaťod EEEE » Pon 22. Jan 2018 22:03:05

Samozrejme, som rád, že vieš lepšie než admin.

Nič nebude, aspoň na teraz.

Lock
Víťaz Netopeer Awards v kategórii - Pawner roku 2013.
Obrázok
Obrázok užívateľa
EEEE
Administrátor
Administrátor

Obľúbený server?: PFR

Späť na Diskusia & Nápady

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť