Žádost o administrátora - [DoN]Touched

Pridajte sa k adminom VG !

Moderátori: J91, EEEE

Žádost o administrátora - [DoN]Touched

Poslaťod OLOMOUC » Sob 13. Feb 2016 12:15:41

Žiadosť o Administrátora
Nick: [DoN]Touched
Vek: 16 let
Kolko hodín týždenne ste ochotný venovať práci: 30 hodin týdně, i víc.
Ako dlho hráte VG: 3 a půl roku
Ako dlho hráte SA-MP: 4 roky
V akých klanoch ste boli: [DoN], Up$, [FraGs], FbH..,BsF
Skúsenosti s adminovaním: Street Life server a cw/tg..
Kontakt na vás (najlepšie ICQ): Skype: michal.rousal
Odkaz vedeniu:Po době stravené na VG jsem začal zjišťovat co server potřebuje a chtěl bych tomu přispět svojí aktivitou a nováčkům zpříjemnit začatky na serveru. Dále se zaměřit na cheatery a zajistit čistou hru na serveru. Spory řešit s klidnou hlavou a vůči všem jednat férově. Přijemnou hru [DoN]Touched
Vojna5Gangov
OLOMOUC
Člen
Člen

Re: Žádost o administrátora - [DoN]Touched

Poslaťod Srnka » Sob 13. Feb 2016 12:17:33

ANO myslím že máš na to se stát adminem na Vojna5Gangov :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Srnka
Super člen
Super člen

Poslaťod [Pro]Skiller[SK] » Sob 13. Feb 2016 15:43:42

No tak sme sa zasmiali, ale teraz vážne! NIE!
BABY SÚ KURVY .

Z pozdravom ...Bsk]MbH (belan)
Obrázok užívateľa
[Pro]Skiller[SK]
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Poslaťod OLOMOUC » Sob 13. Feb 2016 16:25:35

Prosím o vypsání důvodů.
Vojna5Gangov
OLOMOUC
Člen
Člen

Poslaťod iMi » Ned 14. Feb 2016 21:49:55

OLOMOUC píše:Odkaz vedeniu:Po době stravené na VG jsem začal zjišťovat co server potřebuje a chtěl bych tomu přispět svojí aktivitou a nováčkům zpříjemnit začatky na serveru.

to je sice fajn, ale kde podle tebe na VG jsou nováčci? :D
Achievement splněn: Být nejlepším, i nejhorším adminem zároveň.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
iMi
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Obľúbený server?: SHOOTER

Poslaťod OLOMOUC » Ned 14. Feb 2016 22:15:50

Často potkavam nove hrace kteri nevi o vsem, co mod nabizi. Vetsinou jsou neustale spawnkillovani hraci co na VG maji neco za sebou a timto zneprijemnuji novackum hru. Ano spawnkill resi server, ale vsichni vime ze pockat 15 sekund od spawnu neni problem. Novacek ktery se nemuze branit nema sanci. Tak proc jim vse neukazat a pomoci se zacatky pripadne odpovedet na dotazy. Myslim ze o tom to je a VG muze byt rado za nove a stale hrace, kteri casem zacnou mit majetek, pripadne zlepsovat svuj skill a sve zkusenosti ktery ziskaly na zacatku, predaji dalsim novackum. Ano je to smutne, ale pravdive novacku na VG ubyva..
Vojna5Gangov
OLOMOUC
Člen
Člen

Poslaťod Raky601 » Pon 15. Feb 2016 9:44:56

Kolik je na serveru denně lidí? 5? Zbytečný přijímat adminy a ještě k tomu tebe, když si myslím, že ani nerozeznáš cheatera.
Pamatuji si tě, když jsem hrával a nějak si se neprosazoval, podle mě se na to nehodíš.

// Včera jsem byl na serveru, uznávám, nechoval jsem se nejlépe a občas jsem i nadával, ale byl tam Touched a trošku jsem ho zkoušel. Né, že bych ho vyloženě slovně napadal, ale viděl jsem jak neumí řešit problémy s chladnou hlavou. Klidně si projeďte log a uvidíte, z jeho strany poté padaly urážky jako "debil" "dement" a tak dále. :)

//////
iMi :-* :-* :-*
Naposledy upravil Raky601 dňa Sob 20. Feb 2016 10:37:09, celkovo upravené 2
Raky601
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Poslaťod Som_Kokot » Pon 15. Feb 2016 10:18:15

Raky601 píše:Kolik je na serveru denně lidí? 5? Zbytečný přijímat adminy a ještě k tomu tebe, když si myslím, že ani nerozeznáš cheatera.
Pamatuji si tě, když jsem hrával a nějak si se neprosazoval, podle mě se na to nehodíš.

Pre tých 3 hračov čo tam hrá admina netreba určite :D takže NIE
Som_Kokot
Senior
Senior

Poslaťod OLOMOUC » Pon 15. Feb 2016 12:11:14

Aktivita stoupa a co chces delat v peti hracich, kteri se tam urazi a nekteri maji cheaty bez aktivnich adminu...Raky neprosazoval? Vice nez ty jsem se prosazoval. A jak mam dosahnout aktivity bez toho aniz bych byl admin, sam mam 1.TOP gang se 25 cleny s kazdodenni aktivitou takze tezko pouze 5 hracu, verim ze VG ma na to zase zacit aktivne vzrustat a chci tomu pomoct.
Vojna5Gangov
OLOMOUC
Člen
Člen

Poslaťod KikSi » Pon 15. Feb 2016 14:53:33

Nechápu co tady řešíte, stejně dojde jeblý Erik a napíše "Zamietam, LOCK." :DDD
...Bsk]MbH - Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
KikSi
Junior
Junior

Bydlisko: Veselí nad Moravou, Jihomoravský Kraj, Česká Republika

Poslaťod Som_Kokot » Pon 15. Feb 2016 15:40:28

neviem čo tu riešite ked VG už davno skončilo a žiadosť na post administratora už mala byť dávno locknuta O0

EDIT bookay: VG stále perfektně funguje, což ale ty nemůžeš vědět, protože jsi ho i přes svou dlouhou herní kariéru v nejtěžší chvíli opustil pro chvilkové potěšení na jiných serverech, které se kvalitou nemohou VG nejen rovnat, ale ani na chlup přiblížit.
Som_Kokot
Senior
Senior

Poslaťod OLOMOUC » Uto 16. Feb 2016 22:33:54

Raky601 píše:Kolik je na serveru denně lidí? 5? Zbytečný přijímat adminy a ještě k tomu tebe, když si myslím, že ani nerozeznáš cheatera.

// Včera jsem byl na serveru, uznávám, nechoval jsem se nejlépe a občas jsem i nadával, ale byl tam Touched a trošku jsem ho zkoušel. Né, že bych ho vyloženě slovně napadal, ale viděl jsem jak neumí řešit problémy s chladnou hlavou. Klidně si projeďte log a uvidíte, z jeho strany poté padaly urážky jako "debil" "dement" a tak dále. :)

Pobavilo me to, nic o mne nevis. Smal jsem se nad tvoji hlouposti a zamyslel se jak neco takoveho v AT mohlo byt. Choval jsi se jako sprosty pubertalni fracek. A to ze jsi byl vcera na serveru.. tleskam.. jsi tam plakal kdyz te nekdo zabil a vylozene se snazil me nasrat. Ty me nikdy nenaseres tomu ver. Zkousis ale uspech nenajdes. Kazdy ma sve dny a na kreteny co urazi a popichuji nemam naladu. Snad jsi si svoji navstevu serveru uzil, pobavil jsi nas vsechny, radeji jdi zase adminovat minecraft tam se vyspelosti hodis. Prijemny vecer preji
Vojna5Gangov
OLOMOUC
Člen
Člen

Poslaťod Som_Kokot » Uto 16. Feb 2016 22:44:03

Sky[L]InE píše:
EDIT bookay: VG stále perfektně funguje, což ale ty nemůžeš vědět, protože jsi ho i přes svou dlouhou herní kariéru v nejtěžší chvíli opustil pro chvilkové potěšení na jiných serverech, které se kvalitou nemohou VG nejen rovnat, ale ani na chlup přiblížit.

VG stále perfektne funguje :D bookay si pojedol vtipnu kašu ? Opustil som potapajucu sa ľod, ale až v čase ked už bola potopená O0
Som_Kokot
Senior
Senior

Poslaťod iMi » Pia 19. Feb 2016 9:11:10

OLOMOUC píše:Pobavilo me to, nic o mne nevis. Smal jsem se nad tvoji hlouposti a zamyslel se jak neco takoveho v AT mohlo byt. Choval jsi se jako sprosty pubertalni fracek. A to ze jsi byl vcera na serveru.. tleskam.. jsi tam plakal kdyz te nekdo zabil a vylozene se snazil me nasrat. Ty me nikdy nenaseres tomu ver. Zkousis ale uspech nenajdes. Kazdy ma sve dny a na kreteny co urazi a popichuji nemam naladu. Snad jsi si svoji navstevu serveru uzil, pobavil jsi nas vsechny, radeji jdi zase adminovat minecraft tam se vyspelosti hodis. Prijemny vecer preji

no rozhodl sem se pro ne, páč, no vlastně to samé, co napsal raky. btw: raky, jsi šikula :D
Achievement splněn: Být nejlepším, i nejhorším adminem zároveň.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
iMi
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Obľúbený server?: SHOOTER

Poslaťod Raky601 » Uto 23. Feb 2016 19:32:54

OLOMOUC píše:Pobavilo me to, nic o mne nevis. Smal jsem se nad tvoji hlouposti a zamyslel se jak neco takoveho v AT mohlo byt. Choval jsi se jako sprosty pubertalni fracek. A to ze jsi byl vcera na serveru.. tleskam.. jsi tam plakal kdyz te nekdo zabil a vylozene se snazil me nasrat. Ty me nikdy nenaseres tomu ver. Zkousis ale uspech nenajdes. Kazdy ma sve dny a na kreteny co urazi a popichuji nemam naladu. Snad jsi si svoji navstevu serveru uzil, pobavil jsi nas vsechny, radeji jdi zase adminovat minecraft tam se vyspelosti hodis. Prijemny vecer preji

Já o tobě nic vědět nepotřebuji, já jsem tě pouze vyzkoušel, jestli jsi vhodný kandidát na tento post a potvrdil jsem si své NE. Kdyby jsi se smál nad mojí "hloupostí" tak by jsi mi po chvilce nezačal nadávat do debilů, retardů a tak dále. Nenaseru tě, ale každý ti řekne, že když si psal tenhle příspěvek kde to píšeš tak si u toho skoro žral vzteky klávesnici. Adminoval jsem minecraft, ale to bylo ještě když ty si nevěděl co je počítač.

Příjemný večer přeji, též. :)
Raky601
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Ďalší

Späť na Nábor do AT

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť