žiadost, ShiTer_Sk, admin

Pridajte sa k adminom VG !

Moderátori: J91, EEEE

žiadost, ShiTer_Sk, admin

Poslaťod ShiTer_Sk » Ned 29. Nov 2015 10:08:17

Nick: -[THX]ShiTer_Sk
Vek: 19
Kolko hodín týždenne ste ochotný venovať práci: - 3-5 hod. denne
Ako dlho hráte VG: 6 rokov
Ako dlho hráte SA-MP: 6 rokov
V akých klanoch ste boli: THX, , RHS, us, Sh1T, blwd, bolo ich vela všetky už neviem
Skúsenosti s adminovaním: mám dosť skúseností s adminovaním či už na publicoch alebo cw/tg serveroch
Kontakt na vás (najlepšie ICQ): skype- rominco9
Odkaz vedeniu: viem že moje správanie niekedy bolo asi neprimerané ale rád by som sa stal adminom kedže vg podľa mňa potrebuje konečne aktívneho admina čo vie rozoznať cheaty a podľa mňa toto ja spĺňam... veľmi ma mrzí čo som robil v minulosti ale bral som vg len ako zábavu a teraz chcem konečne niečo pre vg urobiť a budem rád ak mi dáte šancu :)
ShiTer_Sk
Nováčik
Nováčik

Re: žiadost, ShiTer_Sk, admin

Poslaťod .MGT]Solitaire » Str 02. Dec 2015 11:06:56

Neviem ako sa správaš na servery, keďže dnes sa vraciam po xy mesiacoch, ešte som ani nedoinštaloval SaMp ale prvý príspevok na fóre a žiadosť o level? :)
Obrázok užívateľa
.MGT]Solitaire
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Poslaťod SaidCripz » Str 02. Dec 2015 11:17:00

Uz tu si nejakou dobu chovas se k hracum stejnomerne za me ANO
SaidCripz
Nováčik
Nováčik

Poslaťod ShiTer_Sk » Str 02. Dec 2015 14:29:30

dík cripz, soli škoda že si ma už nepamataš inak mal som tu predtym učet ale zabudol som heslo a potom sa mi nedalo registrovat... vid. aj jedna stažnost ktoru zamna podaval martin :)
ShiTer_Sk
Nováčik
Nováčik

Poslaťod SaidCripz » Str 02. Dec 2015 15:45:48

ale pamatuji :)
SaidCripz
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Kr1PelKo » Str 02. Dec 2015 16:10:51

NE .... sry ale adminov na 15hráčov už je dosť
Obrázok

BVB - Black Veil
Brides
Rožok
Obrázok užívateľa
Kr1PelKo
Člen
Člen

Obľúbený server?: SHOOTER

Poslaťod ShiTer_Sk » Str 02. Dec 2015 18:41:39

adminov na 15 hračov je dost...ale pochop že večer tam neni žiadny a rozoznat cheaty vie maximalne 1 takže k tomu tolko :)
ShiTer_Sk
Nováčik
Nováčik

Poslaťod iMi » Pia 04. Dec 2015 11:20:39

zkus mě přesvědčit, proč bych ti měl dát ano? zatím máš v popisu jen to, co tam má dá se říct každý ... a to mě zatím nepřesvědčilo.
Achievement splněn: Být nejlepším, i nejhorším adminem zároveň.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
iMi
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Obľúbený server?: SHOOTER

Poslaťod KikSi » Pia 04. Dec 2015 15:06:06

Kamarádi sice jsme, ale to co vyvádíš na serveru se mi moc nelíbí.. Jednou jsem byl jakoby v té fázi kde píšeš přihlašovací heslo a jak si nadával Logicovi jaktože je u policie, když má 47 hodin a né 50, že poletí atd... tohle mě donutilo ti dát NE.

PS: Ta žádost je docela odfláknutá, jak vzhledem, tak textem jako psala moje láska iMi. <3
...Bsk]MbH - Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
KikSi
Junior
Junior

Bydlisko: Veselí nad Moravou, Jihomoravský Kraj, Česká Republika

Poslaťod ShiTer_Sk » Pia 04. Dec 2015 16:04:24

imi tak hram valku gangov 6 rokov ale za tu dobu som tam nevidel tolko cheaterov čo tam je teraz ...a ako ked pišem 5x adminovy že dany hrač ma aimbot a 5x mi povie že nie a na druhy den dostane zato ban tak ako toje moc, určite nehovorim nič na AT su to skveli ludia ale tie cheaty su ich slaba stranka no a povačšine tam od 5-8 ani žiadny admin neni...kiksi k tomu ti poviem len tolko neviem kto ti dal funkciu sefa policie ale prijmat tam kamaratov ktori sa na serveri spravaju ako hulvadi a nesplnaju ani podmienky je dost mimo...a moje spravanie je vždy odmerane a to čo predvadza logic pri policii toje moc ako, ja si vpohode snipujem sklad a on ma prechadza autom lebo na sklade su jeho kamarati takže len tolko kiksinko :) ešte k logicovy len tolko raz som videl ako spamoval že kiksi je jeho kamarat a vyhodi od policie koho chce a na druhy den bol v policii bez toho aby splnal podmienky :)
ShiTer_Sk
Nováčik
Nováčik

Poslaťod KikSi » Pia 04. Dec 2015 18:31:47

Funkci šéfa policie, mi dal Martin když končil a to co ti dělá logic jde mimo mě. Jeden mi tvrdí že ho přejíždí autem a druhý že mu střílel do auta apod.. Dodej mi nějaké důkazy v podobě videa a vyhodím ho, není to o kamarádství ale o tom že v mojí přítomnosti se choval normálně a hrál tady dlouho před restartem, tak sem mu to dal 3 hodiny před 50ti které má policista mít..

EDIT: A nebudu to tady řešit, tohle není sekce na stížnosti, můj názor na tebe sem ti napsal. Tím že poznáš skill od cheatu to možná ano, ale chováním ne.
...Bsk]MbH - Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
KikSi
Junior
Junior

Bydlisko: Veselí nad Moravou, Jihomoravský Kraj, Česká Republika

Poslaťod ShiTer_Sk » Pia 04. Dec 2015 20:49:03

prijal si ho tam ked mal 5-6 hodin pred 50timy :)
ShiTer_Sk
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Luky42 » Pia 04. Dec 2015 23:00:00

Milý HovNár_Sk,

z tvojej odmeranosti a drsného prístupu sa krčím za svojím firewallom, cumlem si palec na nohe a žmolím si svojho šulina. Napriek neskonalému rešpektu, ktorý voči tebe chovám, sa musím vyjadriť, lebo tak zdegenerovanú zygotu, ako si ty, proste nemôžem len tak prehliadnuť. Veď ty nevieš rozoznať ani stoporený kokot pána farára od lízatka Chupa Chups, nie to ešte AIMBOT! Však ozaj, čo si už načisto osprostel, synak? Syn 55-ročnej bigotnej a tučnej chovateľky mačiek chce byť admin? Máš devätnásť rokov, žiješ s maminkou v podnájme a celý život si strávil za počítačom, svoje detstvo si premrhal u VéGéčka, kde si si na adolescentoch tebe podobnej rozumovej úrovne vehementne leštil svoje otylé ego. A TY... TY??? chceš byť admin??? Pamätám si ťa z doby cirka štyri-tri roky dozadu a obraz, ktorý som si o tebe utvoril hovorí za všetko: zamindrákovaný tučný retard, ktorý si lieči komplexy z malého penisu svojím "akože skillom", ktorý spočíva v epileptickom ničení klávesnice a myši. VéGéčko je v postapokalyptickom režime už zhruba dva roky, ale ty... TY by si adminovaním prispel maximálne k pochovaniu pozostatkov - tohto kedysi skvelého módu - a zo zombíkov, retardov a cheaterov by tam zostali len jednobunkové organizmy, ako si ty sám. Postaral by si sa tak o vznik novodobej Atlantídy. Podľa znaleckého posudku súdneho psychiatra ťa NEODPORÚČAM na post pomocného moderátora, nedajbože administrátora!

Týmto by som môj list ukončil s prianím všetkého dobrého a veľa zdaru v hádzaní hovien do vetráku (vraj rozoznáš aimbot ;D).

Strýko 42

PS: Dúfam, že sa k tebe tento list dostane, osobne ho odovzdám tvojej pani vychovávateľke vo Výchovno-nápravnom ústave Sv. NTP Mikhaela.
Obrázok užívateľa
Luky42
Nováčik
Nováčik

Poslaťod ShiTer_Sk » Sob 05. Dec 2015 9:47:22

tak k tomuto sa nebudem vyjadrovat kedže som po prvom riadku čitania prestal čitat ale odporučam navštivit kliniky určene pacientom ako si ty :) Inak si mysliš že kto odhlaluje tie aimboty tvoj dedo určite nie
ShiTer_Sk
Nováčik
Nováčik

Poslaťod ShiTer_Sk » Sob 05. Dec 2015 13:14:03

sory za double post ale k tomu to sa teda vyjadrim ...neviem odkial to všetko omne vieš ale musim ta sklamat nežijem v podnajme s mamkou ale v rodinnom dome s mojou skvelou rodinou a určite niesom maly tučny retard ak chceš kludne ti dodam foto :D určite som cele detstvo nepremrhal za pc kedže gta hram len vo volnom čase ktoreho mam teraz dost tak chcel by som svojou aktivitou a skusenostami prispiet AT a dalej by som chcel len povedat že by si mal fakt navštíviť nejaké odborné pracovisko ktoré sa venuje ludom ako ty :D
ShiTer_Sk
Nováčik
Nováčik

Ďalší

Späť na Nábor do AT

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť