"KikSi" - Žádost o navrácení do AT.

Pridajte sa k adminom VG !

Moderátori: J91, EEEE

"KikSi" - Žádost o navrácení do AT.

Poslaťod KikSi » Sob 24. Okt 2015 15:02:21

Nick: KikSi a kdysi dávno sem si udělal druhý účet a snažil se tam mít dobré skóre tuším že se jmenoval nějak ASAP][KikSi.
Vek: 19 let
Kolko hodín týždenne ste ochotný venovať práci: V hodinách to asi nespočítám, jsem v práci a mám nepřetržitý provoz, zakže někdy mám ranní, někdy odpolední a někdy noční, ale aktivní jsem určo.
Ako dlho hráte VG: 2 nebo 3 roky tuším.
Ako dlho hráte SA-MP: Začínal sem na VG, takže 2 nebo 3 roky.
V akých klanoch ste boli: V žádném.
Skúsenosti s adminovaním: Zkušenosti mám dá se říct dobré, byl jsem docela oblíbený admin až na pár vyjímek.
Kontakt na vás (najlepšie ICQ): ICQ nemám, jen skype: posukanec96
Odkaz vedeniu: No, zkusím to rozepsat. Jak jsem ještě byl admin (lvl 5), tak jsem udělal jednu blbost (zneužil jsem special forces na skladě),ze které sem se poučil a za kterou mi Erik zebral lvl, poté jsem dostal druhou šanci a dostal sem lvl 2 a přestalo mě to bavit. Teď se vracím na VG a ikdyž tam není moc hráčů, tak je aktivní admin jen Tomek a to je i tak málo, protože tam taky není pořád. Inspiroval sem se žádostí od Skillera a musel jsem to zkusit taky, protože bych sním byl zase rád v týmu jako tenkrát a myslím že jsme schopní vymyslet docela dobré enety apod.. k zabavení hráčů :) To by bylo asi všechno co bych chtěl říct, nebudu nic zakecávat co se stalo a nechám to na vás jak stím naložíte, každopádně díky předem za nározy. PS: čekám velké NE a hodně výmyslů od lidí z "PampersBaby" protože ti mě nemají rádi, takže do mě hoši ;)
...Bsk]MbH - Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
KikSi
Junior
Junior

Bydlisko: Veselí nad Moravou, Jihomoravský Kraj, Česká Republika

Re: "KikSi" - Žádost o navrácení do AT.

Poslaťod _Martin_ » Ned 25. Okt 2015 10:29:40

Osobne by som bol za prijatie ale vrátil si sa po veľmi dlhej dobe a hráš zatiaľ prikrátko na žiadosť.
Obrázok
Obrázok užívateľa
_Martin_
VIP Member
VIP Member

Poslaťod [Pro]Skiller[SK] » Ned 25. Okt 2015 12:22:46

Uprimne. Ja by som bol rád keby ze dostaneš lvl. Ale je to tak ze si po dlhej pauze začal. A v mnoho prípadoch je to tak ze hráč sa vráti na server po pár dňoch si dá prihlášku a keď mu nevyjde tak zas prestane hrať. Ja neviem za mna by to bolo určite áno ale zatiaľ ešte neutral. Nehnevaj sa- uvidíme co bude ďalej
BABY SÚ KURVY .

Z pozdravom ...Bsk]MbH (belan)
Obrázok užívateľa
[Pro]Skiller[SK]
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Poslaťod Raky601 » Ned 25. Okt 2015 13:47:47

Server už takhle upadá, ale kdyby se vrátil tenhle primitiv do AT tak upadne úplně. O0
Raky601
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Poslaťod ]MinDa]Oh[YeaH[ » Ned 25. Okt 2015 19:37:44

Ještě lepší by bylo kdyby tam byla i ta 150 centimetrová, hnusná a tlustá píča Píča601 alias Raky601. O0
]MinDa]Oh[YeaH[
Člen
Člen

Poslaťod GoldenTot... » Ned 25. Okt 2015 20:11:48

Co ti jebe???? on do AT??? Kiksi beru to jako for... :O

dolezl jsi na VG ve čtvrtek a kdyz se novacek na neco psal tak jsi mu neodepsal ani kdyz jsem ti napsal ze mu mas poradit a pak jsi napsal NASRAT a ja jsem ti napsal :,,Ted kdyz uz nejses v AT a ani tam nechces tak pisesw NASRAT ze? a on: Jiste :D jebu na nej.. (tohle si najdete v logu pokud ho opravdu budete (uvazovat) prijmout)

kiksi ty vetsi lhar a zmrd nez ja..

a doufam ze to nepopres xo jsem napsal.. oba vime ze to je pravda.. doufam ze to zrusis tu zadost jo a prober se smejde
a krasne jsi napsal : Skoda ze uz nemam prikaz.. (AT prikaz)
(Muj nazor + vec o ktere musite vedet) fuj fuj
GoldenTot...
Nováčik
Nováčik

Poslaťod KikSi » Ned 25. Okt 2015 22:25:23

Ano napsal sem to a řekni mi co ti na to mám říct, když jak dojdu na server po dlouhé době a hned napíšeš proč nepomáhám nováčkům apod.. Na debilní otázku, debilní odpověď :) Víc ti na nic nebudu odepisovat, nemám na tebe čas. PARAZITE

EDIT: Jinak díky za názory :)
...Bsk]MbH - Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
KikSi
Junior
Junior

Bydlisko: Veselí nad Moravou, Jihomoravský Kraj, Česká Republika

Poslaťod GaNgStErMaN » Ned 25. Okt 2015 22:36:27

Si robíš srandu ? NIE... Mám na to 1 dôvod... Pár dní po reštarte VG (neviem presne možno pár týždňov) sme zabíjali (PampersBaby) po meste... Samozrejme ty a Linear ste si nechceli pokaziť skóre alebo čo tak ste sa portovali... Neprišiel si o admina ty spolu s Linearom ? Hmm ?! ??? ???
GaNgStErMaN
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Linear » Pon 26. Okt 2015 0:52:00

Goldene, cos to zase vyblil ? Nevím co bereš, ale máš z toho bujnou fantazii.. To že tam přišel, a někdo se tam na něco ptal a neodpověděl mu, tak proto hned NENENE, Kiksi do AT v žádném případě! Radši se prober, šmejde. Proč by se měl probrat? :D Ty věčně píšeš hovna, snažíš se být .. Chytrej, vtipnej, do toho se snažíš všechny svojí "chytrou/vtipnou odpovědí setřít..
Nejdřív se prober ty, chovej se tak jak bys měl, když už "poučuješ" jak pomáhat atd, tak to aspoň dělej taky. A na konec, nikdo není větší zmrd než ty a u lhaní.. Na tom taky nejsi zas tak špatně, máš pěknou fantazii..

Gangstere, ty s těma drogama taky přestaň, já nikdy nehrál na skóre a neportoval bych se kvůli killu.

The Champ is hereeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Linear
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Poslaťod GaNgStErMaN » Pon 26. Okt 2015 13:18:59

Mne jedno, kvôli čomu ste sa portovali, ale portovali ste sa... To je základ :) A o tých drogách... Nejako to poznáš či ? :-X
GaNgStErMaN
Nováčik
Nováčik

Poslaťod domik_465 » Pon 26. Okt 2015 15:22:24

NIE Nedavno si prišiel opäť na VG po dlhom čase. Zatial niesi neako vyrazne aktivny takže, u mňa zatial NIE
domik_465
Nováčik
Nováčik

Poslaťod GoldenTot... » Pon 26. Okt 2015 18:58:14

1) Kiksi jsem rad ze jsi to sam uznal.
2) Ganster man ma pravdu proc jsi vlas¨tne o nej prisel?? a myslim ze on ma pravdu bylo to za to portovani! a pokud ne tak si se stejne portoval i s Linearem i ras fany si to urcite pamatuje..
3)dominiku taky mas pravdu doleze sem po dlouhe dobe a chce hned do at... a zatim nic nedokazal.. +napsal nasrat na otazku pro novacka.. smutne...
GoldenTot...
Nováčik
Nováčik

Poslaťod iMi » Str 28. Okt 2015 19:28:40

stejný případ jako u kolegy, ne - protože to prostě nemá smysl. to samozřejmě neznamená, že bych byl proti tvému působení v AT :)
Achievement splněn: Být nejlepším, i nejhorším adminem zároveň.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
iMi
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Obľúbený server?: SHOOTER

Poslaťod Velbloud » Str 28. Okt 2015 21:30:08

Jsem pro ANO. Je to skvělý hráč a miluji jeho činnost.
Obrázok

Víťaz Netopeer Awards v kategórii - Osobnosť roku 2013 a 2012
Obrázok užívateľa
Velbloud
Homosexuál
Homosexuál

Poslaťod EEEE » Uto 03. Nov 2015 8:44:58

Zamietam. Lock
Víťaz Netopeer Awards v kategórii - Pawner roku 2013.
Obrázok
Obrázok užívateľa
EEEE
Administrátor
Administrátor

Obľúbený server?: PFR

Späť na Nábor do AT

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť