Posledný krát......

Pridajte sa k adminom VG !

Moderátori: J91, EEEE

Posledný krát......

Poslaťod [Pro]Skiller[SK] » Sob 24. Okt 2015 10:17:01

Nick: ...Bsk]MbH Staršie nicky: možno ma poznáte pod nickom [SV]SkilleR[SK], belan alebo ten najstarší nick [Pro]Skiller[SK]
VEK: už 24
KOĽKO HODÍN TÝŽDENNE STE OCHOTNÝ VENOVAŤ PRÁCI: noo podľa možnosti . Ale do 14hodin by som sa aj mohol zmestiť. Na serveri sa objavujem vo večerných hodinách.
AKO DLHO HRÁTE VG? : nooo ono to bude už nejaký ten dnik xD budú to nejaké 4 roky.
AKO DLHO HRÁTE SA-MP? : neviem asi 4 a pol roka CCA
V AKÝCH KLANOCH STE BOLI? : no oSs, eS, uS a momentálne som ku*va takze ...Bsk] ten uz neopustím :)) (...Bsk] nikdy nezomrie)
SKÚSENOSTI S ADMINOVANIM: Vau. Myslím si že už aj celkom bohaté skúsenosti. Pár serverov RZE, nejaké cw/tg servery a 2 krát som bol admin na VG (lvl5)
KONTAKT NA VÁS: icq nemám ale ak to bude potrebné tak si vytvorím účet. Skype: marosbelanhasul

ODKAZ VEDENIU: Myslím si že by som serveru mohol byť pomocou, kedže sa na serveri je parazitov neskutočne. Vedenie malo možnosť vidiet aký som bol počas adminovania na našom serveri a nemyslím si že som robil svoju prácu zle. Prave naopak. Chcem priniesť na server späť trocha zabaví a evetnov. Ja budem len rad ked na prijmeme medzi seba. Čas mám teraz dosť.
Prajem príjemný deň.
Naposledy upravil [Pro]Skiller[SK] dňa Str 28. Okt 2015 12:27:16, celkovo upravené 1
BABY SÚ KURVY .

Z pozdravom ...Bsk]MbH (belan)
Obrázok užívateľa
[Pro]Skiller[SK]
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Re: Posledný krát......

Poslaťod KikSi » Sob 24. Okt 2015 14:35:38

Velké ANO, starý kamarád a kolega, není co řešit :D PS: Ta žlutá barva textu mě asi zabila QQ
...Bsk]MbH - Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
KikSi
Junior
Junior

Bydlisko: Veselí nad Moravou, Jihomoravský Kraj, Česká Republika

Poslaťod Patricek » Sob 24. Okt 2015 19:25:23

Zamňa určite ÁNO Na servery si myslím,že spolu vychádzame dobre.Si aktívny,taktiež sa správaš slušne,občas pomáhaš aj hráčom,keď potrebujú pomoc,proste vidím,že sa snažíš a podľa mňa si ten post zaslúžiš.Dúfam,že tie práva dostaneš. :)
Skilla xd
Patricek
Nováčik
Nováčik

Poslaťod [Pro]Skiller[SK] » Ned 25. Okt 2015 12:23:30

Ďakujem :)
BABY SÚ KURVY .

Obrázok užívateľa
[Pro]Skiller[SK]
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Poslaťod GaNgStErMaN » Pon 26. Okt 2015 19:08:21

Aj keď sa moc nemusíme.. Ale prečo nie dať ÁNO ? :)
GaNgStErMaN
Nováčik
Nováčik

Poslaťod [Pro]Skiller[SK] » Pon 26. Okt 2015 19:32:29

Ale ja som proti tebe nikdy nič nemal :) no ale odpoveď ma prekvapila. Samozrejme prijemne ;) diky
BABY SÚ KURVY .

Obrázok užívateľa
[Pro]Skiller[SK]
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Poslaťod ELL » Uto 27. Okt 2015 15:19:21

Ke zdi a POPRAVIT!
Obrázok
Obrázok užívateľa
ELL
Nováčik
Nováčik

Poslaťod GoldenTot... » Uto 27. Okt 2015 18:45:18

Hm zajimava zadost..
no kamo ja si te pamatuju jako ProSkillera a nechapu proc sis daval jine jmeno.. O.o ale ok..
ja opravdu ale nevim co si o tobe mam myslet.. O.o starej dobrej ProSkiller me mel rad a mel semnou mir.. a pak dosla nejaka zmena na mbh a ten se choval uz jako nepritel a nedodrzoval mir.. ale ted kdyz si podavas znovu zadost tak ses ke me tyden choval slusne a vse jsi dodrzoval.. nevim proc O.o ale ted me to prislo jako starej dobrej Pro skiller.. :)

je me jasne ze muj nazor neni rozhodujici a ani zadan ale u me si Respekt a cest byt v AT musis ziskat zase casem.. a zacinas celkem dobre...(chovani po dlouhe dobe hodnotim kladne) :) a budu 100% radsi kdyz budes v at nez nejakej KIKSI si co tu hral par dnu..
GoldenTot...
Nováčik
Nováčik

Poslaťod [Pro]Skiller[SK] » Uto 27. Okt 2015 19:24:32

Tá zmena nicku hmmm. No skús si to zobrať z mojej strany. Hraj pod nickom PRO-SKILLER pričom som nikdy skill nevedel a pro. No nemohol som byt ani pro ked som skill nevedel :D A keď o to druhé. Ja som vlastne proti tebe nikdy nič nemal. Všetko sa to začalo pri reštarte serveru a keď som ziskal gang :D Presne vtedy si napísal do chatu že ťa na TOP1 nikto nenahradí. A s Tomekom prišla myšlienka že to tak nebude. Ono sa to aj podarilo. A tak to išlo a išlo. Ale veď sme si aspoň dobre zahrali a zastrieľali :D bolo viac srandy. A vďaka za kladný hlas :) a asi pred týždňom by ma ani nenapadlo dávať si žiadosť. Ale prišla sobota a tak som myslel a trocha mi to chýba a chcem pomôct serveru.
BABY SÚ KURVY .

Obrázok užívateľa
[Pro]Skiller[SK]
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Poslaťod TorreTo. » Str 28. Okt 2015 10:32:33

ANO znám tě a jsi super :)
TorreTo.
Nováčik
Nováčik

Poslaťod Matess » Str 28. Okt 2015 12:13:11

24, ale žádost vypadá jak nějaký omalovánky... ta žlutá je fakt dosti nečitelná, snad tam píšeš jen nepodstatné věci.
Naposled ti byl odebrán level nejspíš kvůli neaktivitě, co je dnes jiné? Těch parazitů je tam poslední dobou opravdu hodně, možná bych je spočítal i na prstech jedné ruky.
Matess
Administrátor
Administrátor

Obľúbený server?: SHOOTER

Poslaťod [Pro]Skiller[SK] » Str 28. Okt 2015 12:29:56

No ale omaľovánka to nie je :) Neviem čo riešiš že mám 24 a je to napísane farebne :P ale ok. No snáď je to teraz lepšie. :) Áno máš pravdu bolo to kvôli neaktivite ako pri väčšine adminov. Nebol som kto vie ako dlho neaktívny. Niekomu lvl ostal aj ked je neaktívny ale mne nie. Čo je iné dnes? No keby som bol neaktívny tak tu žiadosť nedávam. Prave naopak si myslím že som celkom dosť aktívny a času mam dost . To dúfam ze ako odpoveď postačí. Ďakujem za odpovede. Dúfam že sa rozhodnete správne. A čo je správne viete len vy (vedenie)
BABY SÚ KURVY .

Obrázok užívateľa
[Pro]Skiller[SK]
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Poslaťod iMi » Str 28. Okt 2015 19:26:28

Matess píše:Těch parazitů je tam poslední dobou opravdu hodně, možná bych je spočítal i na prstech jedné ruky.

:D

k žádosti - ne, protože to nemá žádný smysl. jeden admin na těch 10 lidí, co tam denně hraje, bohatě stačí ...
Achievement splněn: Být nejlepším, i nejhorším adminem zároveň.
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
iMi
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Obľúbený server?: SHOOTER

Poslaťod [Pro]Skiller[SK] » Str 28. Okt 2015 23:01:44

Ok akceptujem tvoj názor iMi. Potom je tu sekcia nábor do AT zbytočná. Ja viem prečo som si tu žiadosť dal :)
A ešte: Všetko ma zmysel ;) Len to netreba vzdávať :) ďakujem ta odpoveď
BABY SÚ KURVY .

Obrázok užívateľa
[Pro]Skiller[SK]
Vo výslužbe
Vo výslužbe

Poslaťod XpresS » Štv 29. Okt 2015 11:08:02

:D Ty si myslíš že VG ? sa ešte spamätá teda celý Netopeer, podchadzali normalný admini ... ako je Matusqooo , Kuboss , a bzuco sa s prepáčením už aj on vysral , AKO NIEKTO STALE Môže myslieť že sa to VG ešte obnový sa pozri na iné servery, maju to prepracovanejšie a tak
Ja VG hrám už od 2009 , no bol som vtedy kid, ale kto nie povedzme si :D , staré časy zmizly, kde bol plný sever a nikde volný dom, :D ako mi ešte bratranec posielal IP :D nech sa ideme zahrať , a teraz ? :D ledva 10 luďí , a ešte niekto podáva žiadosť o admina , ako nič v zlom ale už to je bytočné , načo admini ? ked niesu hráči ? :D
XpresS
Junior
Junior

Ďalší

Späť na Nábor do AT

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia