Zmizely mi peníze !

Zmizely mi peníze !

Poslaťod FarmerCZ » Pon 25. Jan 2016 20:15:38

Dnes dne 25.1.2016 mi zmizely peníze. Stalo se to tak že sem si koupil všechny nemovitosti a dal jsem ESC. Dal jsem ESC po druhé a zjistil jsem že mně to kickolo. Tak jsem se připojil a dívám se že u sebe nemám žadný peníze a ani peníze z nemovitostí. Čas se vrátil cca o 2 min a byl jsem v bance. Díval jsem se jestli nemám náhodou ty peníze který bych měl mít u sebe v bance a ono nic. Zmizelo mi cca 2 mega. Vrátí te mi to ? ???
FarmerCZ
Nováčik
Nováčik

Re: Zmizely mi peníze !

Poslaťod GoldenTot... » Pon 25. Jan 2016 21:36:46

fuha ja uz jsem takhle prisel asi cca o 12mg :D za kick jedno jakej treba uz jen ten ze jsem zabijel hrace a jak me trefil tak jsme na to zapomel a nez jsem byl mimo combat tak jsem si sel na plochu.. a taky jsem dal ESC a dalo me to kick a prisel jsem uz takhle o dost money.. a ja je teda zatim nikdy nedostat uz jsem do resil asi 3x.. (po restartu..) a nic jsem nedostal.. aty asi taky nedostanes :(

EDIT: Podle me to k tomu patri teda uz ze muzes i prijit o to.. no co uz..
GoldenTot...
Nováčik
Nováčik

Poslaťod _Martin_ » Uto 26. Jan 2016 6:11:13

30.) Je zakázané nahrávanie peňazí z nehnuteľností počas neprítomnosti. Porušenie pravidla sa trestá odobratím peňazí, ktoré má hráč pri sebe a následne kickom.

Kick za dlhodobé AFK je práve kvôli tomuto pravidlu. Pri kicku ti peniaze nevráti ako pri normálnom odpojení. Naviac o tom, že si mal nehnuteľnosti nerobí server záznam, takže ti nikdo nedá len tak peniaze za tvoje slovo. Nabudúce nemáš čo chodiť AFK pokiaľ vieš že ideš na dlhšie ako 10 minút.

Goldentot nie je to tak od restartu ale od počiatku sveta.
Obrázok
Obrázok užívateľa
_Martin_
VIP Member
VIP Member

Poslaťod GoldenTot... » Uto 26. Jan 2016 22:08:20

si frajer pak uz tu neni co resit :D
GoldenTot...
Nováčik
Nováčik

Späť na Sťažnosti

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť