MajorGames4 //PaWnEr

Sem vkladajte žiadosti o práva na serveri

MajorGames4 //PaWnEr

Poslaťod MajorGames4 » Ned 21. Jan 2018 18:25:43

Ahojte, mal by som záujem ísť do vášho tímu :). Som pawner, a pawnujem skôr len príkazové FS. Viem ich aj pekne "obliecť" aby vyzerali fakt dobre. Mám za sebou už plno scriptov, jeden som si pre vás dokonca prichystal :D.

Ak by ste mali záujem, môžem ho sem potom dať ;).

==[Údaje]==

Vek: 18
Počet vytvorených sriptov: 15, na ktorých som si dal naozaj záležať, 30 skôr takých pre zábavu.
Aktuálne scriptujem: VIP FilterScript
MajorGames4
Nováčik
Nováčik

Re: MajorGames4 //PaWnEr

Poslaťod EEEE » Uto 23. Jan 2018 11:42:41

Nj, považuješ sa za pokročilého pawnera a pritom nevieš, či môžeš string pomenovať ako chceš :D

https://pawno.cz/index.php?/topic/31398 ... ent-335431

+ tento FS čo som videl https://pawno.cz/index.php?/topic/54942 ... ent-335408

To sa nedá ani hodnotiť. Sú tam úplne základy, dokonca ani v onplayerconnect/disconnect ani nevyťahuješ meno hráča, len že niekto prišiel/odišiel. Podľa mňa totálne odfláknuté. A response na admin menu dialog si tam ani nedal + ako vidím nevieš používať ani switch. Samé chyby. Nie to sa proste nedá hodnotiť toto, to by som si naozaj pozrel čo si si pre nás prichystal....

Podľa mňa nie si pokročilý pawner, ale úplny začiatočník, to jasne vidno v tvojich scriptoch.

Každopádne žiadneho pawnera módu ani pawnera FS nehľadáme a aj keby sme hľadali, tak teba by sme určite nevybrali. Podľa mňa pawníš možno tak 2 týždne, viac tomu nedávam. Veľa šťastia pri učení pawn.

Myslím, že Matess by sa s mojou odpoveďou stotožnil.
Lock
Víťaz Netopeer Awards v kategórii - Pawner roku 2013.
Obrázok
Obrázok užívateľa
EEEE
Administrátor
Administrátor

Obľúbený server?: PFR

Späť na Nábor do AT

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia