Re: Aktuálne informácie

Všetky informácie, oznamy a novinky týkajúce sa Net0peeru.

Aktuálne informácie

Poslaťod kuboss » Pon 02. Máj 2011 19:03:54

Na základe novej organizačnej politiky Net0peerov  bola dočasne uzamknutá téma "Nábor" nakoľko je momentálne nepotrebná.
O ďalších zmenách týkajúcich sa zmien Net0peer budem informovať v tejto téme.

EDIT NuSo: nábor na všetky Net0peer servery je momentálne opäť otvorený !
Naposledy upravil NuSo dňa Pon 30. Máj 2011 20:35:39, celkovo upravené 1
kuboss
Super člen
Super člen

Re: Revitalizácia

Poslaťod kuboss » Pon 02. Máj 2011 19:58:53

Bzuco + misco (majitelia, modari)
- kedze su najvyssie, ich slovo a rozhodnutie je najvyssie

1. PFR
- ostáva momentálne bez zmien, funguje bez nejakých zádrhelov

2. VG
- senior admin - tzv spojka medzi bz a misco a ostatnými adminmi (+ ma na starost forum atd.)
            admin - klasický admin, s vyssim lvlom, patri ku skupine centralnych adminov (stalych)
            admin - klasický admin, s vyssim lvlom, patri ku skupine centralnych adminov (stalych)
- títo styria maju nastarosti poriadok na VG, zodpovedaju za svoje konanie, nepytaju sa na kazdu hlupost, jednaju podla uvazenia a zdraveho rozumu tak aby ich praca nemusela byt hodnotena alebo kontrolovana niekym inym, (ked do reasonu banu nic nenapisu, tak nikto nemusi mat obavu ze banovali len tak, urcite vedia co robia) - jedinou autoritou im je bz a misco, prípadne sa mozu konfrontovat navzajom, avsak iba vo forme upozorneni
- spolocne riesia vylepsenia, navrhy, problemy - pripadne sa cez senior admina obratia na vedenie (v pripade vaznych a zasadnych otazok), rozdelia si informacie na webe, updaty a podobne vedlajsie aktivity
- mali by byt rozumni, samostatni, stali. (su 18+)

- native admin - vyberie sa zo spolahlivych hracov na servery a ma za ulohu vyplnat cas v nepritomnosti stalych adminov
- mal by na servery stravit vela casu a byt podobne ako staly admini pokojny a umierneny
- bude mat nizsi lvl bez moznosti banovat, ale bude moct plne vykonavat pracu admina na servery (vyhadzovanie, umlcanie.. budu umoznene iba nevyhnutne prikazy aby sa minimalizovalo percento zneuzivanosti)
- nebude priliz fixne viazany, pri problemoch bude vymeneny, alebo sa pozastavi jeho cinnost, bude pomahat stalym adminom a bude respektovat ich pokyny
- mnozstvo native adminov sa bude flexibilne menit podla vytazenosti stalych adminov

Na základe týchto informácií vyplýva, že budeme prijímať administrátorov starších ako 18 rokov. Je to koncept noveho prerozdelenia net0peeru. Keďže je to prvá verzia, môže sa meniť a modifikovať. Má informovať o plánoch do budúcnosti.
kuboss
Super člen
Super člen

Poslaťod kuboss » Štv 05. Máj 2011 14:26:41

V rámci spomínaných zmien, sme prijali na skúšku nového admina, Winki-ho (lvl2), ktorému aj touto cestou želám veľa šťastia.
Taktiež zmeny sa udialy s Tec-ovím lvlom, bol povýšený na lvl3. Nech sa vám darí chalani  ;)

Pozične sa Net0peer začína ustáľovať, hneď ako si budeme istý ako a čo bude, prípadne kto kde bude, dám Vám to včas vedieť do tejto témy.  :)
kuboss
Super člen
Super člen

Poslaťod kuboss » Pon 09. Máj 2011 15:27:48

Ako som už spomínal, čo sa tíka zmien nabrali sa nové posily, v čom by sme postupne radi pokračovali aj ďalej, pretože vyťaženosť serverov je pomerne vysoká, a preto sa pomocné ruky zídu.

Ďalšiu novinkou ako iste viete je server PTPM, na ktorom ste nás potešili krásnou návštevnosťou, keď server hneď v prvých dňoch vykazoval štatistiky 28/30 , čo je na začiatok super. Myslím, že s priebehom zmien sú zatiaľ viac menej všetci spokojný, dúfam, že zmeny pozitívne ovplyvnili aj vás a že sa vám na našich serveroch páči.  :)
kuboss
Super člen
Super člen

Inormačný Bulletin

Poslaťod kuboss » Pon 16. Máj 2011 17:09:50

Tak, opäť sa hlásim s nejakými tými zhrnutiami a pod.
Ako prvé, by som veľmi rád vyzdvihol skvelú prácu týmu, ktorá sa pomaly začína jasnejšie odzrkadľovať na serveroch, ale taktiež na novom webe, ktorý sa mi taktiež veľmi páči. Vyššie spomenuté personálne rozdelenie serveru bude zrejme v najbližších dňoch zmenené, nakoľko sa pozície v teame ustálili inak ako bolo pôvodne plánom.

Tiež by som sa chcel ospravedlniť, že som menej aktívny, pretože som momentálne veľa v teréne.. ( najbližšie dni ma môžete stretnúť v Lešti, alebo cez víkend v Kuchyni :D ). ďakujem za pochopenie :)

Dúfam, že nový web, ako aj starostlivosť adminov sú vám po vôli a verím, že sa budeme takouto dobrou cestou vyvíjať aj naďalej.
Na záver by som vás rád požiadal o trpezlivosť pri hraní a surfovaní po našich stránkach. Nie vždy všetko ide ako má, no všetci robíme čo sa dá, a preto nám pomôže aj vaša solidarita.
P.S. českým spoluhráčom gratulujem k zisku bronzovej medaile na MS11.  ;)
kuboss
Super člen
Super člen

Poslaťod kuboss » Pia 27. Máj 2011 19:49:23

Zdar, tak tentoraz len krátka novinka. Nábor adminov na VG bol opäť otvorený a môžete sa hlásiť o pozíciu admina na jednom zo serverov NTP. Zhodli sme sa, že adminov by mohlo byť viac, no nechcem sa s ničím unáhliť a kritériá budú prísne... Žiadne deti, psychopati, závisláci, retardi, separatisti, rambovia... skrátka musí to byť normálny človek, pokiaľ možno rozumný a zručný.

Želám veľa zdaru!  :)
kuboss
Super člen
Super člen

Poslaťod kuboss » Uto 21. Jún 2011 15:52:11

Tak dlho som nepísal. Nazčiatok by som rád poďakoval všetkým, ktorý sa o NTP starajú, pretože po veľkých zmenách stále veci  držia pokope a idú omnoho jednoduchšie a pokojnešie ako predtým, čo ma teší.
Taktiež sa začal (a už aj skončil) príjem nových posíl na VG, bolo prijatých niekoľko adminov, zopár už bolo aj povýšených. Budem rád, ak týto admini budú tvoriť stálu jednotku, ktorá sa bude starať o servery a web/fórum.

Mojím pripmárnym cieľom je kolektivita, pokoj a pohoda (aj keď sa to nie vždy dá) -> preto apelujem aj na samotných adminov, aby pri riešení problémov udržiavali chladnú hlavu a riešili veci s rozumom.
Ako ste si mohli všimnúť, aj módy obrovskou rýchlosťou napredujú a každú chvíľi môžete vychutnať nejaký update.

Dúfam, že touto cestou pôjde NTP aj naďalej.

/EDIT: [size=100][size=100]boli tiež pozmenené pravidlá serveru VG![/size][/size]
Naposledy upravil kuboss dňa Uto 21. Jún 2011 20:20:55, celkovo upravené 1
kuboss
Super člen
Super člen

Poslaťod NuSo » Ned 25. Sep 2011 13:38:34

Pribudlo nové vlákno v štruktúre hlavného fóra - Mapy. Vytvoril ho Rytmus a je určené na pridávanie vašich výtvorov v MTA Map Editore. Tak isto som doňho presunul všetky témy týkajúce sa máp z vlákna Pawno, nech je to pokope.
Víťaz Netopeer Awards v kategórii - Člen _NTP_ roka 2013.

Net0peer Elite Group
Obrázok užívateľa
NuSo
Administrátor
Administrátor

Obľúbený server?: PFR

Poslaťod NuSo » Str 28. Sep 2011 15:48:56

Pridané nové vlákno - Pomoc. Názov hovorí sám za seba. Stručnú charakteristiku máte prišpendlenú priamo v téme. Ďalšia novina je, že KuBCovi z AT PFR som zvýšil admin level na 2 a stáva sa teda oficiálne prijatým adminom ktorý prečkal skúšobnú dobu. Dostáva rank na fóre + zelený nick.

+ Ohlasovňa cheaterov rozdelená v sťažnostiach podľa serverov. Nahlasujte cheaterov do určenej témy a nezakladajte zbytočne ďalšie nové. ď //Erik_
Naposledy upravil EEEE dňa Str 28. Sep 2011 18:55:06, celkovo upravené 1

Net0peer Elite Group
Obrázok užívateľa
NuSo
Administrátor
Administrátor

Poslaťod EEEE » Str 26. Okt 2011 18:14:26

Fórum vrátené na starú verziu. Databáza fóra bola navrátená z dňa 24.10.2011 (približne 18:00). Ak ste niečo hodnotné napísali po tomto čase , napíšte to znova.
Víťaz Netopeer Awards v kategórii - Pawner roku 2013.
Obrázok
Obrázok užívateľa
EEEE
Administrátor
Administrátor

Poslaťod NuSo » Pia 28. Okt 2011 20:39:40

Do AT PFR bol na skúšku prijatý hráč Majkl. Dúfam, že sa osvedčí a nájde si v tíme pevné miesto. Veľa šťastia.

Net0peer Elite Group
Obrázok užívateľa
NuSo
Administrátor
Administrátor

Poslaťod NuSo » Str 07. Dec 2011 14:05:51

Keďže náš člen a admin VG Klark, hneď po vstupe do NTP úplne stratil aktivitu, bol vyhodený z AT na VG, nemá už dôvod naďalej nosiť ani clantag NTP. Týmto je oficiálne z klanu a celkovo z Net0peer portálu vylúčený kvôli úplnej neaktivite.

GL do života a nech sa Ti darí.

Net0peer Elite Group
Obrázok užívateľa
NuSo
Administrátor
Administrátor

Poslaťod NuSo » Ned 18. Dec 2011 15:14:28

Chcem poprosiť našich bývalých adminov, ktorým na fóre zostali zelené nicky, aby si ich čo najskôr vymenili za iné. Vďaka.

Net0peer Elite Group
Obrázok užívateľa
NuSo
Administrátor
Administrátor

Poslaťod NuSo » Ned 18. Dec 2011 15:32:47

Z hlavného fóra bola 6.12 stiahnutá sekcia PTPM + dnes aj zmazané sťažnosti a žiadosti o unban a administráciu pre tento server.
Naposledy upravil NuSo dňa Ned 18. Dec 2011 15:41:03, celkovo upravené 1

Net0peer Elite Group
Obrázok užívateľa
NuSo
Administrátor
Administrátor

Poslaťod NuSo » Štv 22. Dec 2011 15:03:49

Administrátorovi PFR KubCovi bol zvýšený admin level na 3. Gratulujem a drž si stále svoj štandard.

Net0peer Elite Group
Obrázok užívateľa
NuSo
Administrátor
Administrátor

Ďalší

Späť na Informácie & Oznamy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť